Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Adalet Bakanlığı tarafından CEKUT personeline gönderilen plaketler Kocaeli Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Ferhat KAPICI tarafından takdim edildi.
  02.10.2023

       Cezaevi Arama Kurtarma (CEKUT)  personeline  6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Osmaniye, Malatya, Kilis, Adıyaman, Diyarbakır  ve Adana illerimizde meydana gelen deprem felaketinde görev aldıkları ve kurtarma çalışmalarına katıldıklarından dolayı Adalet Bakanlığı tarafından gönderilen plaketler Kocaeli Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Ferhat KAPICI tarafından takdim edilmiştir.

       Kocaeli Cumhuriyet Başsavcımız Sn. Ferhat KAPICI, Ceza İnfaz Kurumlarından sorumlu Cumhuriyet Savcısı Sn. Nazif YÜCEL ve kampüs yerleşkesinde bulunan Ceza İnfaz Kurumu Müdürlerinin katılımıyla birlikte 30.09.2023 tarihinde Kocaeli Açık Ceza İnfaz Kurumunda, 06.02.2023 tarihinde ülkemizde meydana gelen ve birçok ilimiz ve ilçelerimizde etkili olan depremde görev alan CEKUT ekibine görevlerinde gösterdikleri üstün gayret ve özverili çalışmalarından dolayı plaket takdim etmişlerdir. Ziyaret, CEKUT ekibi ile yemek yenmesi ve CEKUT ekibinin istekleri, sorunları ve daha fazla nasıl faydalı olunabileceği konularının konuşulduğu sohbet ve başarı dilekleri ile son bulmuştur.

       Kocaeli Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Ferhat KAPICI ile birlikte Ceza İnfaz Kurumlarından sorumlu Cumhuriyet Savcısı Sayın Nazif YÜCEL’e duyarlı davranışlarından dolayı ceza infaz kurumumuz adına teşekkür ederiz.

  Adres

  KOCAKAYMAZ MAH. İZMİT KANDIRA YOLU CAD. NO:7 ÇAL MEVKİİ KANDIRA/KOCAELİ

  Telefon

  (0262)5815044

  (0262)5815045

  E-Posta

  kocaeli.1nttkcikisaretadalet.gov.tr