Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Kocaeli Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Ferhat KAPICI ve Cumhuriyet Başsavcı Vekilimiz Sayın Hasan GÜNDÜZ'den CEKUT personeline plaket takdimi
  15.03.2023

       Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Ferhat KAPICI, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Sn. Hasan GÜNDÜZ, Ceza İnfaz Kurumlarından Sorumlu Cumhuriyet Savcısı Sn. Nazif YÜCEL ve kampüsümüzde yer alan ceza infaz kurumu müdürlerinin katılımıyla tertip edilen programda, 06.02.2023 tarihinde meydana gelen ve ülkemizin 11 ilini etkileyen deprem felaketinde, enkaz altında kalan depremzedelerin kurtarılmalarında önemli rol üstlenen CEKUT (Ceza İnfaz Kurumları Arama Kurtarma) ekibi ile bir araya gelindi.

       Programda CEKUT ekibi tarafından  Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Ferhat KAPICI'ya deprem bölgesinde yapılan ve devam eden çalışmalar ile ilgili bilgi verilerek CEKUT ekiplerinin daha etkin çalışabilmesi için neler yapılabileceğihususlarında görüş alışverişinde bulunuldu.

       Program Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Ferhat KAPICI tarafından  deprem bölgesinde gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı CEKUT ekibine plaket verilerek son buldu.

  Adres

  KOCAKAYMAZ MAH. İZMİT KANDIRA YOLU CAD. NO:7 ÇAL MEVKİİ KANDIRA/KOCAELİ

  Telefon

  (0262)5815044

  (0262)5815045

  E-Posta

  kocaeli.1nttkcikisaretadalet.gov.tr