Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürümüz Sayın Enis Yavuz YILDIRIM’ın Kampüsümüz Ziyareti
  06.12.2023

       

          Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürümüz Sayın Enis Yavuz YILDIRIM 30.11.2023 tarihinde ceza infaz kurumu kampüsümüze ziyaret gerçekleştirmiştir. Gerçekleşen ziyarete Kocaeli Cumhuriyet Başsavcımız Ferhat KAPICI, Genel Müdür Yardımcımız Fatih GÜNGÖR, Daire Başkanlarımız Neşe TOK TOPTAŞ, Burak AÇOĞLU, Fatih Serkan GÜNAYDIN ve Tetkik Hâkimimiz Utku Taha ABAY eşlik etmişlerdir.

     Genel müdürümüz kampüsümüzde bulunan Ceza İnfaz Kurumları Müdürleri ve idarecilerinden oluşan heyet ile toplantı gerçekleştirmiştir. Kampüsümüzün gelişmelerini dinledikten sonra Ceza İnfaz Kurumu Kampüsümüzde yer alan Kocaeli 2 Nolu F Tipi Yüksek Güvenlikli Ceza İnfaz Kurumuna heyet ile ziyaret gerçekleştirmiştir. Gelişmeleri yerinde inceleyen Sayın Genel Müdürümüz ziyaret sonrası Kocaeli Açık Ceza İnfaz Kurumumuzun konferans salonunda kampüs ceza infaz kurumu personellerimizle söyleşi gerçekleştirmiştir.

       Sayın Genel Müdürümüz Enis Yavuz YILDIRIM’a ve ziyaretlerinde kendilerine eşlik eden Kocaeli Cumhuriyet Başsavcımıza, Genel Müdür Yardımcımıza, Daire Başkanlarımıza ve Tetkik Hâkimimize ceza infaz kurumumuz ve kampüsümüz adına şükranlarımızı iletiyoruz. 

  Adres

  KOCAKAYMAZ MAH. İZMİT KANDIRA YOLU CAD. NO:7 ÇAL MEVKİİ KANDIRA/KOCAELİ

  Telefon

  (0262)5815044

  (0262)5815045

  E-Posta

  kocaeli.1nttkcikisaretadalet.gov.tr